Instalacje technologiczne stworzone dla Twojej firmy

Izolacje termiczne

Izolujesz optymalizujesz

Nova Proccess dostarcza przemysłowe rozwiązania izolacyjne dopasowane do specyfiki zakładu. Za pomocą systemów izolacji termicznej, pomagamy znacząco zredukować zanieczyszczenia (tlenków azotu, tlenków siarki, rtęci) oraz zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery oraz wpływamy na działanie przedsiębiorstw i efektywność produkcji.
Niezwykle istotne dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa jest to aby na etapie procesu inwestycyjnego i modernizacyjnego uwzględniać długoterminową pracę urządzenia i prawidłowo przeliczyć wszystkie koszty produkcji. Często oszczędność początkowa w postaci zastosowania nieuzasadnionych ekonomicznie grubości izolacji przyczynia się do podwyższonych kosztów eksploatacji. Świadczymy kompleksową obsługę od inżynieringu, poprzez dostawy, prefabrykację warsztatową, zarządzanie projektem, realizację i serwis wiązany z izolacjami przemysłowymi.

Izolacje stosowane w przemyśle służą przede wszystkim optymalizacji procesów technologicznych.

Izolacje termiczne przemysłowe

Zastosowanie izolacji termicznej w przemyśle często wynika z dążenia do zwiększenia bezpieczeństwa, jakości i niezawodności procesów przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii i emisji CO 2. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane izolacje termiczne ciepłochronne są najprostszym i najmniej kosztownym sposobem na zmniejszenie strat cieplnych. Długoterminowo dobrze wykonana izolacja wpływa na obniżenie kosztów związanych z wykorzystaniem energii elektrycznej lub cieplnej. Wykonujemy również izolacje zimnochronne. Ich głównym zadaniem jest uzyskanie szczelności zarówno płaszcza jak i warstwy izolacyjnej dla zapobiegania kondensacji i oblodzeniu na instalacjach izolowanych.

NovaProcess to pełen zakres usług w zakresie izolacji przemysłowych – od utrzymywania krytycznych temperatur procesu, przez zapewnienie ochrony personelu, po kontrolę emisji. Posiadamy zdolność produkcyjną 24/7 i sprawdzoną reputację w zakresie szybkiej realizacji, bezpieczeństwa i rygorystycznej kontroli jakości.

Masz pytania?

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Wystarczy, że zostawisz Swój kontakt a nasz przedstawiciel odezwie się w ciągu 24h.

Dziękujemy, wkrótce się do Ciebie odezwiemy