Instalacje technologiczne stworzone dla Twojej firmy

Projektowanie 3D

Projektujemy, wdrażamy

Projekt jest kluczowym etapem w procesie tworzenia konstrukcji stalowych dla przemysłu. Aby zapewnić najwyższą jakość projektów technologicznych i konstrukcji urządzeń, wykorzystujemy najnowocześniejsze programy do projektowania konstrukcji stalowych w 3D. Każdy projekt jest wykonywany pod indywidualne wymogi klientów, a jednocześnie oparty o aktualne przepisy prawa.

Projekt 3D gotowy do bezpośredniego wdrożenia

Projektowanie z wykorzystaniem technologii 3D pozwala na stworzenie w pełni funkcjonalnych konstrukcji ze stali nierdzewnej: podestów obsługowych, instalacji skid, konstrukcji stalowych/platform. Pracujemy na najnowocześniejszych programach, które na bieżąco przetwarzają wprowadzone dane, dzięki czemu możliwe jest otrzymanie w czasie rzeczywistym niezbędnych informacji zwrotnych. Ułatwia to podejmowanie decyzji dotyczących wprowadzenia ewentualnych zmian w projekcie. Najnowsze oprogramowanie pozwala również na wyeliminowanie wszelkiego rodzaju błędów oraz sytuacji, w których może dojść np. do przeciążenia wybudowanej konstrukcji.

Projektowanie w 3D zdecydowanie wpływa na poprawę jakości projektów – dane są nie tylko przeliczane, ale również wizualizowane. Na podstawie modelu 3D automatycznie powstają rysunki 2D dla poszczególnych elementów stalowych. Generowane są także dane NC i PPS, a dokumenty projektu budowlanego, w tym wymagane rzuty i elewacje wykorzystywane do przekazania założenia projektowego, generują się automatycznie w oparciu o zmiany w modelu 3D. Co więcej, szczegółowy sygnał wyjściowy do maszyn CNC automatyzuje proces wyrobu stali, dzięki czemu gotowy projekt można wdrożyć bezpośrednio do produkcji.

Przy projektowaniu konstrukcji stalowych zachowujemy wszystkie obowiązujące międzynarodowe normy: m.in. europejską EN 1090: Wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz niemiecką normę DIN18800.

Projektowanie 3D wykorzystywane przez zespół Nova Process zapewnia dokładność w procesie tworzenia konstrukcji stalowych dla przemysłu oraz pozwala spełnić indywidualne potrzeby Klientów jednocześnie eliminując wątpliwości i oceniając ryzyka. Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu SOLIDWORKS i INVENTOR

Masz pytania?

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Wystarczy, że zostawisz Swój kontakt a nasz przedstawiciel odezwie się w ciągu 24h.

Dziękujemy, wkrótce się do Ciebie odezwiemy